Hakkımızda - Sağlık Bilimleri Fakultesi

Hakkımızda

Merhaba.
Bizler : Hemşire  Melike (Editör), Hemşire Aycan (Editör), Ebe Gülcan ve Sağlık Memuru Nuri olarak Öğrenciliğimizde düşünüp, mesleğimize başladıktan sonra gerçekleştirdiğimiz hayalimiz olan www.saglikbilimlerifakultesi.com sitesini kurduk.

Amacımız: Kâr amacı gütmeden, değerli meslekteaşlarımıza ve meslektaş adayı arkadaşlarımıza yardımcı olmak ve doğru bilgiye sahip olmalarını sağlamaktır. Yazılarımız tarafsız ve tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Yazılan hiç bir yazı ve yorum tavsiye niteliği taşımamaktadır. Yazılarımız referans alınarak planlama yapmak kişinin kendi sorumluluğundadır ve hiç bir şekilde www.saglikbilimlerifakultesi.com sitesi ve yazarları, yorum yapan kullanıcıları sorumlu tutulamaz.

Sitemizdeki tüm linkler başka bir kurum, kuruluş veya özel şirketlerin sitelerine açılmaktadır. Açılan Siteler her ne kadar tarafımızdca kontrol edilmiş olsa da o sitelerin güvenliği tarafımızca sağlanamamaktadr.

Sitemiz 128 bit SSL sertifikası ile korunmakta olup, tarafınızdan normal tarayıcı verileri haricinde  bilgi alınmamaktadır.

Güvenli İnternet

Sitemizin günlük kullanıcıları ile ilgili istatistikler google ve yandex istatistik programları ile tutulmaktadır.

Yazılarımızın kaynağı, Resmi kurumların internet erişim sayfaları, resmi gazete ve sendikaların İnternet erişim sayfalarıdır.  Yazılarımız, sürekli güncellenmektedir. Her sitede olduğu gibi sitemizde yazılan tüm yorumlar, yorum yapan kullanıcının görüşleri olup tamamen kendisini  ilgilendirmektedir.

Sitemizde herhangi bir grup, siyasi parti, dini görüş, yaşam tarzı, cinsiyet, ırk ayrımı gözetilmez.

Yapılan Yorumlar öncelikle tarafımızca incelenmekte ve uygun görülmeyen yorumlar silinmektedir.

Yorumlarda imla hataları, tarafımzca uygun görülürse düzeltilmekte, eğer yorum içinde link ve yonlendirme varsa bunu silmekteyiz.

Sitemizde bulunan tüm yazılar, sitemize özeldir ve hiç bir şekilde başka yazılı, görsel alanlarda direkt link ve referans ve onayımız olmadan yayınlanamaz. Bu konudaki tüm haklarımız saklıdır.

Sitemizin çeşitli alanlarında Google Inc tarafından yonlendirilen reklamlar yayınlanmaktadır. Bu Reklamlar tamamen Google Firması tarafından yayınlanmakta olup sitemizin hiç bir müdahalede bulunulamamaktadır.

Bu gelirlerden elde edilen gelirler ile sitemizin Sunucu, SSL Domain, Geliştirme gibi çeşitli yazılımsal ve donanımsal masrafları karşılanmaktadır.

Sitemiz ile ilgili tüm öneri, görüş ve şikayetlerinizi  İletişim sayfası ile cevap@saglikbilimleri.com e -posta hesabına e posta göndererek yapabilirsiniz.

Teşekkür Ederiz.